OZNAM
V priestoroch dvora FÚ sa našli kľúče od auta.
Stratil ich pravdepodobne mladý muž,
ktorý bol na spoveď 24.12. a docestoval z Anglicka.
Info na fare.
Liturgický program na 5. týždeň Veľkého pôstu
Pondelok 31.3. |
Prepodobný otec Hypatios, gangriansky biskup |
6:00 17:30 18:00 |
Moleben k sv. Jozefovi |
Utorok |
Prepodobná matka Mária Egyptská |
6:30 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Streda |
Prepodobný otec Titus Divotvorca Zdržanlivosť od mäsa |
6:00 17:30 18:00 |
Veľkopôstny moleben |
Štvrtok |
Prepodobný otec a vyznávač Nikita |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Piatok |
Prepodobní otcovia Jozef Hymnograf a Juraj z Maley |
6:30 17:00 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Sobota |
Akatistová sobota Svätí mučeníci Teodul, Agatopod a spoločníci |
6:30 16:30 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Nedeľa |
PIATA PÔSTNA NEDEĽA – pamiatka prepodobnej Márie Egyptskej |
7:30
9:00
11:00 17:00 |
Sv. liturgia slovenská |
Liturgický program na 4. týždeň Veľkého pôstu Kaplnka B.M.
Liturgický program na 4. týždeň Veľkého pôstu
Kaplnka B.M.
Pondelok |
Predprazdenstvo Zvestovania Presvätej Bohorodičke |
|
|
Utorok |
Zvestovanie našej Presvätej Vládkyni, Bohorodičke Márii, vždy Panne Prikázaný sviatok |
16:30 |
Sv. liturgia |
Streda |
Zakončenie sviatku Zvestovania Presvätej Bohorodičke |
|
|
Štvrtok |
Prepodobná matka Matróna zo Solúna |
|
|
Piatok |
Prepodobní otcovia Hilarion Nový a Štefan Divotvorca Zdržanlivosť od mäsa |
16:30 |
Sv. liturgia + hramoty |
Sobota |
Štvrtá zádušná sobota |
|
|
Nedeľa |
ŠTVRTÁ PÔSTNA NEDEĽA – pamiatka prepodobného Jána, autora spisu Rebrík Prepodobný otec a vyznávač Nikita, igumen Médikiovho kláštora |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program (24.-30. marec 2014)
Gréckokatolícka cirkev, farnosť Humenné-Mesto
Liturgický program (24.-30. marec 2014)
Pondelok |
Predprazdenstvo Zvestovania Presvätej Bohorodičke |
6:00 |
Moleben k sv. Jozefovi |
16:00 |
NsP Humenné |
||
Utorok |
Zvestovanie našej Presvätej Vládkyni, Bohorodičke Márii, vždy Panne |
6:30 |
Utiereň |
16:00 |
NsP Humenné |
||
16:30 |
DS-Kaplnka BM – Sídlisko III. |
||
9:30 |
ZPSaDSS Humenné, Mierová ul. |
||
17:00 |
Dedačov |
||
18:00 |
Sopkovce |
||
Streda |
Zakončenie sviatku Zvestovania Presvätej Bohorodičke |
6:00 |
Veľkopôstny moleben |
16:00 |
NsP Humenné |
||
--- |
Sopkovce |
||
Štvrtok |
Prepodobná matka Matróna zo Solúna |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
--- |
CMUP Humenné, Duchnovičova ul. |
||
--- |
Dedačov |
||
Piatok |
Prepodobní otcovia Hilarion Nový a Štefan Divotvorca |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
-- |
ZPSaDSS Humenné, Mierová ul. |
||
-- |
NsP Humenné |
||
16:30 |
DS-Kaplnka BM – Sídlisko III. |
||
Sobota |
Štvrtá zádušná sobota |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska + hramoty |
8:00 |
Sopkovce + hramoty |
||
8:00 |
Lackovce + hramoty |
||
Nedeľa |
ŠTVRTÁ PÔSTNA NEDEĽA – pamiatka prepodobného Jána, autora spisu Rebrík |
7:30 |
Sv. liturgia slovenská |
9:00 |
NsP Humenné |
||
9:00 |
DS-Kaplnka BM – Sídlisko III. |
||
10:30 |
LDCH Humenné |
||
-- |
ZPSaDSS Humenné, Mierová ul. |
||
9:00 |
Dedačov |
||
10:45 |
Sopkovce |
||
7:30 |
Lackovce |
Liturgický program na 4. týždeň Veľkého pôstu
Pondelok |
Predprazdenstvo Zvestovania Presvätej Bohorodičke |
6:00 17:00 18:00 |
Moleben k sv. Jozefovi |
Utorok |
Zvestovanie našej Presvätej Vládkyni, Bohorodičke Márii, vždy Panne Prikázaný sviatok |
6:30 16:30 18:00 |
utiereň |
Streda |
Zakončenie sviatku Zvestovania Presvätej Bohorodičke |
6:00 17:30 18:00 |
Veľkopôstny moleben |
Štvrtok |
Prepodobná matka Matróna zo Solúna |
6:30 17:30 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Piatok |
Prepodobní otcovia Hilarion Nový a Štefan Divotvorca Zdržanlivosť od mäsa |
6:30 17:00 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Sobota |
Štvrtá zádušná sobota |
6:30 17:00 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Nedeľa |
ŠTVRTÁ PÔSTNA NEDEĽA – pamiatka prepodobného Jána, autora spisu Rebrík Prepodobný otec a vyznávač Nikita, igumen Médikiovho kláštora |
7:30
9:00 11:00 15:30 |
Sv. liturgia slovenská |
Gréckokatolícka cirkev, farnosť Humenné-Mesto Liturgický program (17.-23. marec 2014)
Pondelok |
Prepodobný otec Alexej, Boží človek |
6:00 |
Moleben k sv. Jozefovi |
16:00 |
NsP Humenné |
||
Utorok |
Svätý Cyril, jeruzalemský arcibiskup |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
16:00 |
NsP Humenné |
||
16:30 |
DS-Kaplnka BM – Sídlisko III. |
||
--- |
OC Humenné, Lipová ul. |
||
Streda |
Svätí mučeníci Chryzant a Dária |
6:00 |
Veľkopôstny moleben |
16:00 |
NsP Humenné |
||
17:00 |
Sopkovce (VPD) |
||
Štvrtok |
Prepodobní otcovia, ktorých Saracéni pozabíjali v kláštore svätého Sávu |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
10:00 |
CMUP Humenné, Duchnovičova ul. |
||
--- |
Dedačov |
||
Piatok |
Prepodobný otec Jakub Vyznávač, katánijský biskup |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
-- |
ZPSaDSS Humenné, Mierová ul. |
||
-- |
NsP Humenné |
||
16:30 |
DS-Kaplnka BM – Sídlisko III. |
||
Sobota |
Tretia zádušná sobota |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska + hramoty |
8:00 |
Sopkovce + hramoty |
||
8:00 |
Dedačov + hramoty |
||
Nedeľa |
TRETIA PÔSTNA NEDEĽA – KRÍŽUPOKLONNÁ NEDEĽA Farská zbierka |
7:30 |
Sv. liturgia slovenská |
9:00 |
NsP Humenné |
||
9:00 |
DS-Kaplnka BM – Sídlisko III. |
||
10:30 |
LDCH Humenné |
||
9:30 |
ZPSaDSS Humenné, Mierová ul. |
||
10:45 |
Dedačov |
||
9:30 |
Sopkovce |
||
-- |
Lackovce |
Liturgický program na 3. týždeň Veľkého pôstu Kaplnka B.M.
Pondelok |
Prepodobný otec Alexej, Boží človek |
|
|
Utorok |
Svätý Cyril, jeruzalemský arcibiskup |
16:30 |
Sv. liturgia |
Streda |
Svätí mučeníci Chryzant a Dária Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Štvrtok |
Prepodobní otcovia, ktorých SAracéni pozabíjali v kláštore svätého Sávu |
|
|
Piatok |
Prepodobný otec Jakub Vyznávač, katánijský biskup Zdržanlivosť od mäsa |
16:30 |
Sv. liturgia + hramoty |
Sobota |
Tretia zádušná sobota Pochod za život v HN |
|
|
Nedeľa |
TRETIA PÔSTNA NEDEĽA – KRÍŽUPOKLONNÁ NEDEĽA |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na 3. týždeň Veľkého pôstu
Pondelok |
Prepodobný otec Alexej, Boží človek |
6:00 17:30 18:00 |
Moleben k sv. Jozefovi |
Utorok |
Svätý Cyril, jeruzalemský arcibiskup |
6:30 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Streda |
Svätí mučeníci Chryzant a Dária Zdržanlivosť od mäsa |
6:00 17:30 18:00 |
Veľkopôstny moleben |
Štvrtok |
Prepodobní otcovia, ktorých SAracéni pozabíjali v kláštore svätého Sávu |
6:30 17:30 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Piatok |
Prepodobný otec Jakub Vyznávač, katánijský biskup Zdržanlivosť od mäsa |
6:30 17:00 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Sobota |
Tretia zádušná sobota Pochod za život v HN |
6:30 17:00 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Nedeľa |
TRETIA PÔSTNA NEDEĽA – KRÍŽUPOKLONNÁ NEDEĽA |
7:30
9:00
11:00 17:00 18:00 |
Sv. liturgia slovenská Sv. liturgia slovenská |
Gréckokatolícka cirkev, farnosť Humenné-Mesto Liturgický program (10.-16. marec 2014)
Pondelok |
Svätý mučeník Kodrat a spoločníci |
6:00 |
Moleben k sv. Jozefovi |
16:00 |
NsP Humenné |
||
Utorok |
Svätý otec Sofronios, jeruzalemský patriarcha |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
16:00 |
NsP Humenné |
||
16:30 |
DS-Kaplnka BM – Sídlisko III. (pomazanie chorých) |
||
9:30 |
OC Humenné, Lipová ul. |
||
Streda |
Prepodobný otec a vyznávač Teofan Sigrianský |
6:00 |
Veľkopôstny moleben |
16:00 |
NsP Humenné |
||
17:00 |
Sopkovce (VPD) |
||
Štvrtok |
Prenesenie pozostatkov svätého Nikefora, konštantínopolského patriarchu |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
-- |
CMUP Humenné, Duchnovičova ul. |
||
17:00 |
Dedačov |
||
Piatok |
Prepodobný otec Benedikt (Socha odprosujúcej matky a odpúšťajúceho dieťaťa) |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
-- |
ZPSaDSS Humenné, Mierová ul. |
||
-- |
NsP Humenné |
||
16:30 |
DS-Kaplnka BM – Sídlisko III. |
||
Sobota |
Druhá zádušná sobota |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska + hramoty |
8:00 |
Sopkovce + hramoty |
||
8:30 |
Lackovce+ hramoty |
||
Nedeľa |
DRUHÁ PÔSTNA NEDEĽA Svätí mučeníci Sabinus a Papas |
7:30 |
Sv. liturgia slovenská |
9:00 |
NsP Humenné |
||
9:00 |
DS-Kaplnka BM – Sídlisko III. |
||
10:30 |
LDCH Humenné |
||
--- |
ZPSaDSS Humenné, Mierová ul. |
||
9:00 |
Dedačov |
||
10:45 |
Sopkovce |
||
-- |
Lackovce |
Liturgický program na 2. týždeň Veľkého pôstu Kaplnka B.M.
Pondelok |
Svätý mučeník Kodrat a spoločníci |
|
|
Utorok |
Svätý otec Sofronios, jeruzalemský patriarcha |
16:30 |
Sv. liturgia, pomazanie chorých |
Streda |
Prepodobný otec a vyznávač Teofan Sigrianský |
|
|
Štvrtok |
Prenesenie pozostatkov svätého Nikefora, konštantínopolského patriarchu |
|
|
Piatok |
Prepodobný otec Benedikt Zdržanlivosť od mäsa |
16:30 |
Sv. liturgia |
Sobota |
Druhá zádušná sobota |
|
|
Nedeľa |
DRUHÁ PÔSTNA NEDEĽA Svätí mučeníci Sabinus a Papas |
9.00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na 2. týždeň Veľkého pôstu
Pondelok |
Svätý mučeník Kodrat a spoločníci |
6:00 17:30 18:00 |
Moleben k sv. Jozefovi |
Utorok |
Svätý otec Sofronios, jeruzalemský patriarcha |
6:30 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Streda |
Prepodobný otec a vyznávač Teofan Sigrianský |
6:00 17:30 18:00 |
Veľkopôstny moleben |
Štvrtok |
Prenesenie pozostatkov svätého Nikefora, konštantínopolského patriarchu |
6:30 17:30 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Piatok |
Prepodobný otec Benedikt Zdržanlivosť od mäsa |
6:30 17:00 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Sobota |
Druhá zádušná sobota |
6:30 17:00 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Nedeľa |
DRUHÁ PÔSTNA NEDEĽA Svätí mučeníci Sabinus a Papas |
7:30
9:00 11:00 17:00 18:00 |
Sv. liturgia slovenská |