Liturgický program na týždeň od 27.06. do 03.07.2016
DEDAČOV
Pondelok 27.06. |
Náš prepodobný otec |
|
|
Utorok |
Prenesenie pozostatkov svätých nezištníkov Kýra a Jána. |
|
|
Streda |
Svätí, slávni a znamenití hlavní apoštoli Peter a Pavol Prikázaný sviatok |
15:30 |
Spoveď |
Štvrtok |
Zbor svätých, slávnych a znamenitých dvanástich apoštolov |
|
|
Piatok |
Svätí nezištníci a divotvorcovia Kozma a Damián |
|
|
Sobota |
Uloženie úctyhodného rúcha našej presvätej Vládkyne a Bohorodičky v Blachernách |
|
|
Nedeľa |
7. nedeľa po Pädesiatnici |
8:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 20.06. do 26.06.2016
DEDAČOV
Pondelok |
Svätý hieromučeník Metod, |
|
|
Utorok |
Svätý mučeník Julián Tarzský |
|
|
Streda |
Svätý hieromučeník Eusebios, samosatský biskup |
|
|
Štvrtok |
Svätá mučenica Agripína |
|
|
Piatok |
Narodenie úctyhodného a slávneho Pánovho proroka, predchodcu a krstiteľa Jána Voľnica |
16:30 |
Sv. liturgia |
Sobota |
Svätá prepodobný |
|
|
Nedeľa |
6. nedeľa po Pädesiatnici Zbierka Dobročinné diela Sv. Otca o. arcibiskup Ján – Dubník |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 13.05. do 19.06.2016
DEDAČOV
Pondelok |
Svätá mučenica Akvilína |
|
|
Utorok |
Svätý prorok Elizeus |
17:00 |
Moleben k Božskému srdcu |
Streda |
Svätý prorok Amos |
|
|
Štvrtok |
Náš otec svätý Tychón Divotvorca, amatuntský biskup |
|
|
Piatok |
Sv. muč. Manuel, Sabel a Izmael
Zdržanlivosť od mäsa |
||
Sobota |
Svätý mučeník Leontios |
|
|
Nedeľa |
5. nedeľa po Pädesiatnici
Kňazské vysviacky o 10:00 v Ľutine |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 06. do 12.06.2016
DEDAČOV
Pondelok |
Náš prepodobný |
|
|
Utorok |
Svätý hieromučeník Teodot Ankyrský |
|
|
Streda |
Prenesenie pozostatkov svätého veľkomučeníka Teodora Tiróna |
|
|
Štvrtok |
Náš otec svätý Cyril, |
17:30 |
Moleben k Božskému srdcu |
Piatok |
Svätý hieromučeník Timotej, Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Svätí apoštoli Bartolomej a Barnabáš
|
|
Environmentálny deň |
Nedeľa |
4. nedeľa po Pädesiatnici
Diakonská vysviacka o 10:00 v PO |
9:15 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 30.05. do 05.06.2016
DEDAČOV
Pondelok |
Náš prepodobný otec Izák, |
|
|
Utorok |
Svätý apoštol Hermas |
|
|
Streda |
Svätý mučeník Justín Filozof |
|
|
Štvrtok |
Náš otec svätý Nikefor Vyznávač, konštantínopolský patriarcha |
|
|
Piatok |
Sviatok nášho najsladšieho Pána, Boha a Spasiteľa Ježiša Krista, Myrovanie |
16:30 |
Spoveď |
Sobota |
Náš otec svätý Metrofanes, konštantínopolský patriarcha |
|
|
Nedeľa |
3. nedeľa po Pädesiatnici |
8:00 |
Sv. liturgia |