Liturgický program na týždeň od 31.10. do 06.11.2016
LACKOVCE
Pondelok 31.10. |
Svätí apoštoli Stachys, |
|
|
Utorok |
Svätí divotvorcovia a nezištníci Kozma a Damián Deň prac. pokoja |
|
|
Streda |
Svätí mučeníci Akindyn, Pegasios, Aftonios, Elpidéfor a Anempodist |
|
|
Štvrtok |
Svätí mučeníci biskup Akepsimas, presbyter Jozef a diakon Aitalas |
|
|
Piatok |
Náš prep. otec Joannikios Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Svätí mučeníci Galaktión a Epistéma |
8:00 |
Sv. liturgia |
Nedeľa |
22. nedeľa po Päťdesiatnici Zbierka: podporný fond II. |
|
|
Liturgický program na týždeň od 24.10. do 30.10.2016
L A C K O V C E
Pondelok 24.10. |
Svätý mučeník Aretas a spoločníci |
|
|
Utorok |
Svätí mučeníci a notári |
|
|
Streda |
Svätý a slávny veľkomučeník |
|
|
Štvrtok |
Svätý mučeník Nestor |
|
|
Piatok |
Svätí muč. Terencius a Neonilla Zdržanlivosť od mäsa |
||
Sobota |
Svätá prep. mučenica Anastázia |
|
|
Nedeľa |
23. nedeľa po Päťdesiatnici
Zmena času 03:00 h. 02:00 h. |
7:30 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 17.10. do 23.10.2016
LACKOVCE
Pondelok 17.10. |
Svätý prorok Ozeáš |
|
|
Utorok |
Svätý apoštol a evanjelista Lukáš |
|
|
Streda |
Náš prepodobný otec Ján Rilský |
|
|
Štvrtok |
Svätý veľkomučeník Artemios |
|
|
Piatok |
Náš prepodobný otec Hilarión Veľký Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Svätý apoštolom rovný Aberkios Divotvorca, hierapolský biskup |
|
|
Nedeľa |
22. nedeľa po Päťdesiatnici Zbierka: MISIE |
|
|
Liturgický program na týždeň od 10.10. do 16.10.2016
L A C K O V C E
Pondelok 10.10. |
Svätí mučeníci Eulampios a Eulampia |
|
|
Utorok |
Svätý apoštol Filip, |
|
|
Streda |
Svätí muč. Probus, Tarach a Andronik |
||
Štvrtok |
Svätí mučeníci Karpos, |
||
Piatok |
Svätí mučeníci Nazarios, Gerbasios, Protasios a Celzius Zdržanlivosť od mäsa |
||
Sobota |
Náš prep. otec Eutymios Nový |
|
|
Nedeľa |
22. nedeľa po Päťdesiatnici |
Liturgický program na týždeň od 03.10. do 09.10.2016
L A C K O V C E
Pondelok 03.10. |
Svätý hieromučeník Dionýz Areopagita |
|
|
Utorok |
Svätý hieromučeník Hierotej, |
|
|
Streda |
Svätá mučenica Charitína |
|
|
Štvrtok |
Svätý a slávny apoštol Tomáš |
|
|
Piatok |
Svätí mučeníci Sergej a Bakchus Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Naša prepodobná matka Pelágia |
|
|
Nedeľa |
21. nedeľa po Päťdesiatnici
|
7:30 |
Sv. liturgia |