Liturgický program na týždeň od 15.05. do 21.05.2017
DEDAČOV
Pondelok 15.05. |
Prepodobný otec Pachómius Veľký
|
|
|
Utorok 16.05. |
Prepodobný otec Teodor Posvätený |
|
|
Streda 17.05. |
Svätý apoštol Andronik |
|
|
Štvrtok 18.05. |
Svätý mučeník Teodor z Ankary |
16:30
17:00 |
Moleben k MPθY Sv. liturgia |
Piatok 19.05. |
Svätý hieromučeník Patrik, pruský biskup a spoločníci
Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota 20.05. |
Svätý mučeník Tallelaios |
|
|
Nedeľa 21.05. |
Šiesta nedeľa po Pasche – o slepom
Zbierka na opravu chrámu |
9:15 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 08.05. do 14.05.2017
DEDAČOV
Pondelok 08.05. |
Svätý apoštol a evanjelista Ján Teológ
Deň prac. pokoja |
|
|
Utorok 09.05. |
Prenesenie ostatkov sv. Mikuláša Divotvorcu z Myry do Bari |
16:30 17:00 |
Moleben k MPθY Sv. liturgia slovenská |
Streda 10.05. |
Svätý Šimon Horlivec
Polovica Päťdesiatnice |
|
|
Štvrtok 11.05. |
Blažený hieromuč. Vasiľ, prešovský svätiaci biskup |
||
Piatok 12.05. |
Svätý otcovia Epifanios a Germanos
Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota 13.05. |
Svätá mučenicaGlykéria |
|
|
Nedeľa 14.05. |
Piata nedeľa po Pasche – o Samaritánke
Zbierka: Seminár I. |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 01.05. do 07.05.2017
DEDAČOV
Pondelok 01.05. |
Svätý prorok Jeremiáš
Deň prac. pokoja Turistický deň Čabiny Krásny Brod |
|
|
Utorok 02.05. |
Svätý Atanáz Veľký |
|
|
Streda 03.05. |
Odchod do večnosti prepodobného otca Teodóza |
|
|
Štvrtok 04.05. |
Svätá mučenica Pelágia |
15:00 17:00 |
Spoveď Sv. liturgia |
Piatok 05.05. |
Svätá mučenicaIrena
Prvý piatok Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota 06.05. |
Svätý, spravodlivý a veľmi trpezlivý Jób |
|
|
Nedeľa 07.05. |
Štvrtá nedeľa po Pasche – o porazenom
|
7:30 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 24.04. do 30.04.2017
DEDAČOV
Pondelok 24.04. |
Svätý mučeník Sáva Stratilat |
|
|
Utorok 25.04. |
Svätý apoštol a evanjelista Marek |
|
|
Streda 26.04. |
Svätý hieromučeník Bazil, amázijský biskup |
|
|
Štvrtok 27.04. |
Svätý hieromučeník Simeon, Pánov príbuzný |
17:00 |
Sv. liturgia |
Piatok 28.04. |
Svätí apoštoli Jasón a Sósipatros |
|
|
Sobota 29.04. |
Deviati svätí mučeníci z Kyzika |
|
|
Nedeľa 30.04 |
Tretia nedeľa po Pasche – o Myronosičkách |
9:15 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 17.04. do 23.04.2017
DEDAČOV
Pondelok 17.04. |
Svetlý pondelok
Prikázaný sviatok Deň prac. pokoja |
7:30 |
Sv. liturgia |
Utorok 18.04. |
Svetlý utorok |
:00 |
|
Streda 19.04. |
Svetlá streda |
|
|
Štvrtok 20.04. |
Svetlý štvrtok |
|
|
Piatok 21.04. |
Svetlý piatok
Voľnica |
|
|
Sobota 22.04. |
Svetlá sobota |
|
|
Nedeľa 23.04. |
Druhá nedeľa po Pasche – o Tomášovi
Sv. veľkomuč. Juraja |
9:00 |
Sv. liturgia |