Liturgický program na týždeň od 21.11. do 27.11.2016
DEDAČOV
Pondelok 21.11. |
VSTUP NAŠEJ PRESVÄTEJ VLÁDKYNE, BOHORODIČKY MÁRIE, VŽDY PANNY, DO CHRÁMU Odporúčaný sviatok |
16:00 |
Sv. liturgia |
Utorok |
Posviatok Vstupu Svätý apoštol Filemon a spoločníci |
|
|
Streda |
Posviatok Vstupu |
|
|
Štvrtok |
Posviatok Vstupu |
|
|
Piatok |
Odovzdanie sviatku Vstupu Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Náš prepodobný otec Alypios Stĺpnik |
|
|
Nedeľa |
27. nedeľa po Päťdesiatnici
Jesenná zbierka na Charitu |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 14.11. do 20.11.2016
DEDAČOV
Pondelok |
Svätý a všechválny apoštol Filip |
|
|
Utorok |
Svätí mučeníci a vyznávači Gurias, Samónas a Habib Začiatok Filipovky |
|
|
Streda |
Svätý apoštol a evanjelista Matúš |
16:30 |
Moleben pred Narodením |
Štvrtok |
Náš otec svätý Gregor Divotvorca, neocézarejský biskup Oslava sviatku bl. matky JOZAFATY vo farnosti |
|
|
Piatok |
Svätí mučeníci Platón a Roman Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Svätý prorok Abdiáš |
|
|
Nedeľa |
26. nedeľa po Päťdesiatnici |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 07.11. do 13.11.2016
DEDAČOV
Pondelok 07.11. |
Tridsiati traja svätí mučeníci z Melitíny |
|
|
Utorok |
Zhromaždenie k veľvojvodcovi Michalovi a ďalším beztelesným silám |
17:00 |
Sv. liturgia |
Streda |
Naša prepodobná matka Matróna |
|
|
Štvrtok |
Svätí apoštoli Erast, Olympas, |
|
|
Piatok |
Svätí muč. Ménas, Viktor a Vincent Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Náš otec svätý Ján Milosrdný, alexandrijský patriarcha |
|
|
Nedeľa |
25. nedeľa po Päťdesiatnici
|
9:15 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 31.10. do 06.11.2016
DEDAČOV
Pondelok 31.10. |
Svätí apoštoli Stachys, |
|
|
Utorok |
Svätí divotvorcovia a nezištníci Kozma a Damián Deň prac. pokoja |
8:00 10:00 |
SPOVEĎ |
Streda |
Svätí mučeníci Akindyn, Pegasios, Aftonios, Elpidéfor a Anempodist |
|
|
Štvrtok |
Svätí mučeníci biskup Akepsimas, presbyter Jozef a diakon Aitalas |
|
|
Piatok |
Náš prep. otec Joannikios Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Svätí mučeníci Galaktión a Epistéma |
|
|
Nedeľa |
22. nedeľa po Päťdesiatnici Zbierka: podporný fond II. |
7:30 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň od 24.10. do 30.10.2016
DEDAČOV
Pondelok 24.10. |
Svätý mučeník Aretas a spoločníci |
|
|
Utorok |
Svätí mučeníci a notári |
|
|
Streda |
Svätý a slávny veľkomučeník |
17:00 |
Sv. liturgia |
Štvrtok |
Svätý mučeník Nestor |
|
|
Piatok |
Svätí muč. Terencius a Neonilla Zdržanlivosť od mäsa |
||
Sobota |
Svätá prep. mučenica Anastázia |
|
|
Nedeľa |
23. nedeľa po Päťdesiatnici
Zmena času 03:00 h. 02:00 h. |
9:30 |
Sv. liturgia |