Liturgický program na 21. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Liturgický program na 21. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Pondelok 7.10. |
Svätí mučeníci Sergej a Bakchus |
|
|
Utorok |
Prepodobná matka Pelágia |
|
|
Streda |
Svätý apoštol Jakub Alfejov |
|
|
Štvrtok |
Svätí mučeníci Eulampios a Eulampia |
17:00 |
Sv. liturgia |
Piatok |
Svätý apoštol Filip, jeden zo siedmych diakonov |
|
|
Sobota |
Svätí mučeníci Probus, Tarach a Andronik |
|
|
Nedeľa |
DVADSIATA PRVÁ NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI Svätých otcov siedmeho ekumenického snemu |
9:30 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na 20. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Liturgický program na 20. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Pondelok |
Svätý hieromučeník Gregor, biskup Veľké Arménska |
|
|
Utorok |
Presvätá Bohorodička Ochrankyňa |
15:00 |
Sv. spovedanie |
Streda |
Svätý hieromučeník Cyprián |
|
|
Štvrtok |
Svätý hieromučeník Dionýz Areopagita |
|
|
Piatok |
Svätý hieromučeník Hierotej, aténsky biskup |
|
|
Sobota |
Svätá mučenica Charitína Fatimská sobota v Ľutine |
|
|
Nedeľa |
DVADSIATA NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI Svätý apoštol Tomáš |
10:45 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na 19. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Liturgický program na 19. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Pondelok 23.9. |
Počatie proroka, predchodcu a krstiteľa Jána |
|
|
Utorok |
Svätá prvomučenica a apoštolom rovná Tekla |
|
|
Streda |
Prepodobná matka Eufrozína |
|
|
Štvrtok |
Odchod do večnosti svätého apoštola a evanjelistu Jána Teológa |
17:00 |
Sv. liturgia |
Piatok |
Svätý mučeník Kallistrat a jeho spoločníci |
|
|
Sobota |
Prepodobný otec a vyznávač Charitón |
|
|
Nedeľa |
DEVÄTNÁSTA NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI Prepodobný otec Kyriak pustovník Zbierka BJ-Vinbarg |
09:30 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na 18. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Liturgický program na 18. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Pondelok |
Svätá všechválna veľkomučenica Eufémia |
|
|
Utorok |
Svätá mučenica Sofia a jej dcéry Viera, Nádej a Láska |
|
|
Streda |
Prepodobný otec Eumenios Divotvorca, gortynský biskup |
|
|
Štvrtok |
Svätí mučeníci Trofim, Sabbatios a Dorymendont |
17:00 |
Sv. liturgia |
Piatok |
Svätý veľkomučeník Eustatios a spoločníci |
|
|
Sobota |
Zakončenie sviatku Povýšenia |
17:00 |
Sv. liturgia s platnosťou na nedeľu |
Nedeľa |
OSEMNÁSTA NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI |
|
Liturgický program na 17. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Liturgický program na 17. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Pondelok |
Svätí a spravodliví Boží predkovia Joachim a Anna |
|
|
Utorok |
Sväté mučenice Ménodora, Métrodora a Nymfodora |
|
|
Streda |
Prepodobná matka Teodora Alexandrijská |
|
|
Štvrtok |
Zakončenie sviatku Narodenia Presvätej Bohorodičky |
|
|
Piatok |
Pamiatka založenia chrámu svätého vzkriesenia Krista a nášho Boha |
|
|
Sobota |
Povýšenie úctyhodného a životodarného Kríža Zdržanlivosť od mäsa |
8:00 |
Sv. liturgia, myrovanie |
Nedeľa |
SEDEMNÁSTA NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI Presvätá Bohorodička Spolutrpiteľka |
9:00 |
Sv. liturgia |