Liturgický program na 6. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Liturgický program na 6. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Pondelok |
Narodenie proroka, predchodcu a krstiteľa Jána |
17:30 |
Sv. liturgia |
Utorok |
Svätá prepodobná mučenica Febrónia |
|
|
Streda |
Prepodobný otec Dávid zo Solúna |
|
|
Štvrtok |
Prepodobný otec Samson Pohostinný |
|
|
Piatok |
Prenesenie pozostatkov svätých nezištníkov Kýra a Jána Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Svätí apoštoli Peter a Pavol Zbierka: Na úmysly Sv.Otca |
8:00 |
Sv. liturgia |
Nedeľa |
ŠIESTA NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI Zbor svätých dvanástich apoštolov |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na 5. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Liturgický program na 5. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Pondelok |
Svätí mučeníci Manuel, Sabel a Izmael |
|
|
Utorok |
Svätý mučeník Leontios |
|
|
Streda |
Svätý apoštol Júda, podľa tela Pánov brat |
17:00 |
Moleben k Božskému srdcu |
Štvrtok |
Svätý hieromučeník Metod, patarský biskup |
|
|
Piatok |
Svätý mučeník Julián Tarzský Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Svätý hieromučeník Eusebios, samosatský biskup |
|
|
Nedeľa |
PIATA NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI Svätá mučenica Agripína |
7:30 |
Sv. liturgia Farská zbierka |
Liturgický program na 4. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Liturgický program na 4. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Pondelok |
Svätý hieromučeník Timotej, pruský biskup |
|
|
Utorok |
Svätí apoštoli Bartolomej a Barnabáš |
|
|
Streda |
Prepodobný otec Onufrios Veľký |
|
|
Štvrtok |
Svätá mučenica Akvilína |
17:00 |
Moleben k Božskému srdcu |
Piatok |
Svätý prorok Elizeus Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Svätý prorok Amos |
|
|
Nedeľa |
ŠTVRTÁ NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI Náš otec svätý Tychón Divotvorca, amatuntský biskup Kňazská vysviacka v Ľutine |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na 3. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Liturgický program na 3. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Pondelok |
Svätý mučeník Lucilián a spoločníci |
|
|
Utorok |
Svätý Metrofanés, konštantínopolský patriarcha |
|
|
Streda |
Svätý hieromučeník Dorotej, týrsky biskup |
|
|
Štvrtok |
Zakončenie sviatku Najsv. Eucharistie |
|
|
Piatok |
Najsladšieho Pána, Boha a Spasiteľa Ježiša Krista milujúceho ľudí Voľnica, myrovanie |
14:30 |
Spoveď |
Sobota |
Prenesenie pozostatkov Teodora Tiróna |
|
|
Nedeľa |
TRETIA NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI Svätý Cyril, alexandrijský arcibiskup |
7:30 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na 2. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Liturgický program na 2. týždeň po Päťdesiatnici DEDAČOV
Pondelok |
Začiatok petro-pavlovského pôstu Svätý hieromučeník Terapont |
|
|
Utorok |
Prepodobný otec Nikita, chalcedónsky biskup |
|
|
Streda |
Svätá prepodobná mučenica Teodózia |
|
|
Štvrtok |
Sviatok Najsvätejšej Eucharistie 65 rokov o. Emila Sičáka |
17:00 |
Sv. liturgia |
Piatok |
Svätý apoštol Hermas |
|
|
Sobota |
Svätý mučeník Justín Filozof a spoločníci Biskupská vysviacka v Ľutine o 10:00 |
|
|
Nedeľa |
DRUHÁ NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI Svätý Nikefor Vyznávač, konštantínopolský patriarcha |
9:30 |
Sv. liturgia |