Liturgický program na týždeň po Nedeli o slepom - KBM
Pondelok |
Svätý apoštol Karpos |
|
|
Utorok |
Svätý hieromučeník Terapont |
16:30 |
|
Streda |
Zakončenie Paschy |
|
|
Štvrtok |
Nanebovstúpenie nášho Pána, Boha a Spasiteľa Ježiša Krista Prikázaný sviatok |
|
|
Piatok |
Prepodobný otec Izák, igumen Dalmatovho kláštora Zdržanlivosť od mäsa |
16:30 |
|
Sobota |
Svätý apoštol Hermas |
|
|
Nedeľa |
SIEDMA |
9:00 |
Liturgický program na týždeň po Nedeli o slepom
Pondelok |
Svätý apoštol Karpos |
6:30 17:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Utorok |
Svätý hieromučeník Terapont |
6:00 |
Moleben k MPθΥ |
Streda |
Zakončenie Paschy |
6:30 17:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Štvrtok |
Nanebovstúpenie nášho Pána, Boha a Spasiteľa Ježiša Krista Prikázaný sviatok |
6:30 16:30 |
utiereň |
Piatok |
Prepodobný otec Izák, igumen Dalmatovho kláštora Zdržanlivosť od mäsa |
6:00
17:30 |
Moleben k MPθΥ |
Sobota |
Svätý apoštol Hermas |
6:30 17:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Nedeľa |
SIEDMA |
7:30 9:00 11:00 17:15 |
Sv. liturgia slovenská |
Gr.kat. cirkev, farnosť Rokytov pri Humennom a filiálka Zbojné
Gr.kat. cirkev, farnosť Rokytov pri Humennom a filiálka Zbojné
Liturgický program a oznamy na týždeň po Nedeli o samaritánke
Pondelok |
Svätý hieromučeník Patrik, pruský biskup a spoločníci |
||
Utorok |
Svätý mučeník Tallelaios |
Zbojné |
† Ivan, Ivan, Vasiľ, Anna, Ján, Helena, Andrej – z r. Bočanovej |
Rokytov |
* z rod. Ondikovej |
||
Streda |
Zakončenie Polovice Päťdesiatnice |
|
|
Štvrtok |
Svätý mučeník Bazilisk |
|
|
Piatok |
Prepodobný otec a vyznávač Michal, syndský biskup |
Zbojné |
† Ján Koblík (40-dňová) |
Rokytov |
|||
Sobota |
Prepodobný otec Simeon PÚŤ DO KRAKOWA |
|
|
Nedeľa |
ŠIESTA Tretie nájdenie hlavy svätého proroka, predchodcu a krstiteľa Jána |
Zbojné |
|
Rokytov |
- - Dnes je vyhlásená zbierka na Seminár I. Za dary Pán Boh zaplať!
- - Na budúcu sobotu je Púť do Krakowa. Odchod autobusu je z piatka na sobotu ráno zo Zbojného o 2:30 zo zastávok SAD; odchod z Rokytova je o 3:00 od fary a Obecného úradu.
Ohlášky: Michal Špik, narodený v Humennom, bývajúci v Koškovciach, syn rodičov Michala a Anny rod. Bačkovej a Lenka Vellová, narodená a bývajúca v Humennom, dcéra rodičov Mariána a Márie rod. Kudelásovej; ohlasujú sa po prvýkrát.
Veľmi Vás prosíme o modlitby za Vášho ťažko chorého duchovného otca Františka a pochopenie aj pre jeho zastupovanie vo Vašich chrámoch.
Liturgický program na týždeň po Nedeli o samaritánke
Pondelok |
Svätý hieromučeník Patrik, pruský biskup a spoločníci |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Utorok |
Svätý mučeník Tallelaios |
6:00 17:30 18:00 |
Moleben k MPθΥ |
Streda |
Zakončenie Polovice Päťdesiatnice |
6:30 17:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Štvrtok |
Svätý mučeník Bazilisk |
6:30 17:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Piatok |
Prepodobný otec a vyznávač Michal, syndský biskup |
6:00 17:30 |
Moleben k MPθΥ |
Sobota |
Prepodobný otec Simeon PÚŤ DO KRAKOWA |
6:30 17:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Nedeľa |
ŠIESTA Tretie nájdenie hlavy svätého proroka, predchodcu a krstiteľa Jána
|
7:30 9:00 11:00 17:15 |
Sv. liturgia slovenská |
Liturgický program na týždeň po Nedeli o porazenom Kaplnka BM
Pondelok |
Svätí otcovia Epifanios, cyperský biskup a Germanos, konštantínopolský patriarcha Kňazský deň v Ľutine |
||
Utorok |
Svätá mučenica Glykéria |
16:30 |
Sv. liturgia |
Streda |
Polovica Päťdesiatnice |
|
|
Štvrtok |
Prepodobný otec Pachómios Veľký |
|
|
Piatok |
Prepodobný otec Teodor Posvätený Zdržanlivosť od mäsa |
16:30 |
Sv. liturgia |
Sobota |
Svätý apoštol Andronik |
|
|
Nedeľa |
PIATA Svätý mučeník Teodot z Ankyry |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň po Nedeli o porazenom
Pondelok |
Svätí otcovia Epifanios, cyperský biskup a Germanos, konštantínopolský patriarcha Kňazský deň v Ľutine |
6:30 17:30 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Utorok |
Svätá mučenica Glykéria |
6:00 18:00 |
Moleben k MPθΥ |
Streda |
Polovica Päťdesiatnice |
6:30 17:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Štvrtok |
Prepodobný otec Pachómios Veľký |
6:30 17:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Piatok |
Prepodobný otec Teodor Posvätený Zdržanlivosť od mäsa |
6:00
17:30 |
Moleben k MPθΥ |
Sobota |
Svätý apoštol Andronik |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Nedeľa |
PIATA Svätý mučeník Teodot z Ankyry |
7:30 9:15 17:15 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska
* Dušan (50 r.), Patrik |
Liturgický program na týždeň po Nedeli o myronosičkách Kaplnka BM
Pondelok |
Svätá mučenica Irena |
||
Utorok |
Svätý, spravodlivý a veľmi trpezlivý Jób |
16:30 |
Sv. liturgia |
Streda |
Spomienka na znamenie úctyhodného kríža v Jeruzaleme |
|
|
Štvrtok |
Svätý slávny a všechválny apoštol a evanjelista Ján Teológ |
|
|
Piatok |
Prenesenie ostatkov svätého Mikuláša Divotvorcu z Myry do Bari |
16:30 |
Sv. liturgia |
Sobota |
Svätý apoštol Šimon Horlivec |
|
|
Nedeľa |
ŠTVRTÁ Blažený hieromučeník Vasiľ, prešovský svätiaci biskup Zbierka: seminár I. |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na týždeň po Nedeli o myronosičkách
Pondelok |
Svätá mučenica Irena |
6:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Utorok |
Svätý, spravodlivý a veľmi trpezlivý Jób |
6:00 18:00 |
Moleben k MPθΥ |
Streda |
Spomienka na znamenie úctyhodného kríža v Jeruzaleme |
6:30 17:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Štvrtok |
Svätý slávny a všechválny apoštol a evanjelista Ján Teológ |
6:30 17:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Piatok |
Prenesenie ostatkov svätého Mikuláša Divotvorcu z Myry do Bari |
6:00 17:30 |
Moleben k MPθΥ |
Sobota |
Svätý apoštol Šimon Horlivec |
6:30 15:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Nedeľa |
ŠTVRTÁ Blažený hieromučeník Vasiľ, prešovský svätiaci biskup Zbierka: seminár I. |
7:30 9:00 11:00 17:15 |
Sv. liturgia slovenská |