OZNAM
V priestoroch dvora FÚ sa našli kľúče od auta.
Stratil ich pravdepodobne mladý muž,
ktorý bol na spoveď 24.12. a docestoval z Anglicka.
Info na fare.
Liturgický program na týždeň po Štvrtej nedeli po Päťdesiatnici
Pondelok |
Prepodobní otcovia Tomáš z Maley a Akakios |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Utorok |
Svätý veľkomučeník Prokop |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska Sv. liturgia slovenská |
Streda |
Svätý hieromučeník Pankrác, tauromenský biskup |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Štvrtok |
Prepodobný otec Anton Pečersko – Kyjevský |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska Sv. liturgia slovenská |
Piatok |
Svätá mučenica Eufémia |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska Sv. liturgia slovenská |
Sobota |
Svätí mučeníci Proklos a Hilarios |
6:30
17:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Nedeľa |
PIATA Pamiatka svätých otcov prvých šiestich ekumenických snemov Zbierka pre potreby farnosti |
7:30
9:00
11:00
17:15 |
Sv. liturgia slovenská |
Liturgický program na týždeň po tretej nedeli po Päťdesiatnici
Pondelok |
Zbor svätých dvanástich apoštolov |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Utorok |
Svätí nezištníci a divotvorcovia Kozma a Damián |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Streda |
Uloženie rúcha Presvätej Bohorodičky v Blachernách |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Štvrtok |
Svätý mučeník Hyacint |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Piatok |
Prepodobný otec Atanáz Atoský Prvý piatok |
6:30
17:45
18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska Euch. adorácia |
Sobota |
Svätí apoštolom rovní Cyril a Metod, učitelia Slovanov PÚŤ RODÍN - ĽUTINA |
7:30
17:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Nedeľa |
ŠTVRTÁ NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI
Prepodobný otec Sisoés Veľký |
7:30
9:00
11:00
17:15
18:00 |
Sv. liturgia slovenská |
Liturgický program na týždeň po tretej nedeli po Päťdesiatnici – KBM
Pondelok |
Zbor svätých dvanástich apoštolov |
|
|
Utorok |
Svätí nezištníci a divotvorcovia Kozma a Damián |
16:30 |
Sv. liturgia |
Streda |
Uloženie rúcha Presvätej Bohorodičky v Blachernách |
|
|
Štvrtok |
Svätý mučeník Hyacint |
|
|
Piatok |
Prepodobný otec Atanáz Atoský Prvý piatok |
16:30 |
Sv. liturgia |
Sobota |
Svätí apoštolom rovní Cyril a Metod, učitelia Slovanov PÚŤ RODÍN - ĽUTINA |
|
|
Nedeľa |
ŠTVRTÁ NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI
Prepodobný otec Sisoés Veľký |
9:00 |
Sv. liturgia |
Gr.kat. cirkev, farnosť Rokytov pri Humennom a filiálka Zbojné
Liturgický program a oznamy
na týždeň po Druhej nedeli po Päťdesiatnici (23.-29.6.2014)
Pondelok |
|
||
Utorok |
Narodenie proroka, predchodcu a krstiteľa Jána Myrovanie |
Rokytov |
18:00 |
Zbojné |
16:00 |
||
Streda |
Svätá prepodobná mučenica Febrónia |
Rokytov - Kaplnka |
9:00 † z rod. Drančákovej |
Štvrtok |
Zakončenie sviatku Najsvätejšej Eucharistie |
Rokytov |
18:00 † Andrej, Vasiľ Gabria |
Piatok |
Sviatok Najsvätejšieho Srdca Ježišovho Odporúčaný sviatok |
Rokytov |
16:00 |
Zbojné |
14:30 |
||
Sobota |
Presvätá Bohorodička Spolutrpiteľka |
Rokytov |
18:00 s platnosťou na nedeľu |
Zbojné |
18:00 s platnosťou na nedeľu |
||
Nedeľa |
TRETIA SVÄTÍ APOŠTOLI PETER A PAVOL |
|
Nezabúdajte, prosím, na putovný obraz Sv. rodiny, aby nezostal prázdny týždeň, ale využite možnosť získania milostí a opätovného obnovenia modlenia sa celej rodiny.
Liturgický program na týždeň po Druhej nedeli po Päťdesiatnici – KBM
Pondelok |
Svätá mučenica Agripína |
|
|
Utorok |
Narodenie proroka, predchodcu a krstiteľa Jána Myrovanie |
16:30 |
Sv. liturgia |
Streda |
Svätá prepodobná mučenica Febrónia |
|
|
Štvrtok |
Zakončenie sviatku Najsvätejšej Eucharistie |
|
|
Piatok |
Sviatok Najsvätejšieho Srdca Ježišovho Odporúčaný sviatok |
16:30 |
Sv. liturgia |
Sobota |
Presvätá Bohorodička Spolutrpiteľka |
||
Nedeľa |
TRETIA SVÄTÍ APOŠTOLI PETER A PAVOL |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na Týždeň po Druhej nedeli po Päťdesiatnici
Pondelok |
Svätá mučenica Agripína |
6:30
17:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Utorok |
Narodenie proroka, predchodcu a krstiteľa Jána Myrovanie |
6:30
16:30 |
utiereň |
Streda |
Svätá prepodobná mučenica Febrónia |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Štvrtok |
Zakončenie sviatku Najsvätejšej Eucharistie |
6:30
10:00
17:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Piatok |
Sviatok Najsvätejšieho Srdca Ježišovho Odporúčaný sviatok |
6:30
7:30
16:30 |
utiereň |
Sobota |
Presvätá Bohorodička Spolutrpiteľka |
6:30 17:00 18:00 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Nedeľa |
TRETIA SVÄTÍ APOŠTOLI PETER A PAVOL |
7:30
9:00
11:00
17:15 |
Sv. liturgia slovenská |
Gr.kat. cirkev, farnosť Rokytov pri Humennom a filiálka Zbojné
Liturgický program a oznamy
na týždeň po Nedeli Všetkých svätých (16.-22.6.2014)
Pondelok |
|
||
Utorok |
|
||
Streda |
|
||
Štvrtok |
Sviatok Najsvätejšej Eucharistie Odporúčaný sviatok |
Rokytov |
16:00 * za veriacich |
Zbojné |
14:30 |
||
Piatok |
|
||
Sobota |
|
Rokytov |
18:00 s platnosťou na nedeľu |
Nedeľa |
|
Zbojné |
9:00 Sprievod |
- Srdečne Vás pozývame na slávenie primičnej sv. liturgie novokňaza o. Lukáša Kireša v Zbojnom v nedeľu 22.6.2014. Sprievod začne o 9:00 z cerkvy do domu primicianta a následne potom naspäť do chrámu, vstupné modlitby, obliekanie a sv. liturgia (~10:00).
Zároveň Vás chceme všetkých veľmi pekne poprosiť o pomocnú ruku k príprave a priebehu tejto slávnosti; každý, kto ako a koľko môže.
- Nezabúdajte, prosím, na putovný obraz Sv. rodiny, aby nezostal prázdny týždeň, ale využite možnosť získania milostí a opätovného obnovenia modlenia sa celej rodiny.
Liturgický program na týždeň po Nedeli všetkých svätých – KBM
Pondelok |
Svätý otec Tychón Divotvorca, amatuntský biskup Začiatok pôstu PETROVKA |
|
|
Utorok |
Svätí mučeníci Manuel, Sabel a Izmael |
16:30 |
Sv. liturgia |
Streda |
Svätý mučeník Leontios |
|
|
Štvrtok |
Sviatok Najsvätejšej Eucharistie Odporúčaný sviatok |
|
|
Piatok |
Svätý hieromučeník Metod, patarský biskup Zdržanlivosť od mäsa |
16:30 |
Sv. liturgia |
Sobota |
Svätý mučeník Julián Tarzský |
||
Nedeľa |
DRUHÁ NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI
Svätý hieromučeník Eusebios, samosatský biskup |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program na Týždeň po Nedeli všetkých svätých
Pondelok |
Svätý otec Tychón Divotvorca, amatuntský biskup Začiatok pôstu PETROVKA |
17:30 |
Sv. liturgia staroslovienska |
Utorok |
Svätí mučeníci Manuel, Sabel a Izmael |
6:00
|
Moleben k Božskému srdcu |
Streda |
Svätý mučeník Leontios |
6:30
|
Sv. liturgia staroslovienska |
Štvrtok |
Sviatok Najsvätejšej Eucharistie Odporúčaný sviatok |
6:30
|
utiereň Archijerejská sv. liturgia na námestí |
Piatok |
Svätý hieromučeník Metod, patarský biskup Zdržanlivosť od mäsa |
6:00
17:30 |
Moleben k Božskému srdcu Moleben k Božskému srdcu |
Sobota |
Svätý mučeník Julián Tarzský |
6:30
|
Sv. liturgia staroslovienska |
Nedeľa |
DRUHÁ NEDEĽA PO PÄŤDESIATNICI
Svätý hieromučeník Eusebios, samosatský biskup |
7:30
|
Sv. liturgia slovenská |
Liturgický program na týždeň po Päťdesiatnici – KBM
Pondelok |
Pondelok Svätého Ducha Odporúčaný sviatok |
|
|
Utorok |
Svätý hieromučeník Timotej, pruský biskup |
16:30 |
Sv. liturgia |
Streda |
Svätí apoštoli Bartolomej a Barnabáš |
|
|
Štvrtok |
Prepodobný otec Onufrios Veľký |
|
|
Piatok |
Svätá mučenica Akvilína Voľnica |
16:30 |
Sv. liturgia |
Sobota |
Zakončenie sviatku Päťdesiatnice |
||
Nedeľa |
PRVÁ |
9:00 |
Sv. liturgia |