OZNAM
V priestoroch dvora FÚ sa našli kľúče od auta.
Stratil ich pravdepodobne mladý muž,
ktorý bol na spoveď 24.12. a docestoval z Anglicka.
Info na fare.
Liturgický program na týždeň od 21.11. do 27.11.2016
Pondelok 21.11. |
VSTUP NAŠEJ PRESVÄTEJ VLÁDKYNE, BOHORODIČKY MÁRIE, VŽDY PANNY, DO CHRÁMU Odporúčaný sviatok |
6:30
16:30
18:00 |
Utiereň |
Utorok |
Posviatok Vstupu Svätý apoštol Filemon a spoločníci |
6:00
17:15 18:00
|
Moleben pred Narodením |
Streda |
Posviatok Vstupu |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Štvrtok |
Posviatok Vstupu |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Piatok |
Odovzdanie sviatku Vstupu Zdržanlivosť od mäsa |
6:00
17:30 18:00 |
Moleben pred Narodením |
Sobota |
Náš prepodobný otec Alypios Stĺpnik |
6:30
17:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Nedeľa |
27. nedeľa po Päťdesiatnici
Jesenná zbierka na Charitu |
7:30
9:00
11:00
17:15 |
Sv. liturgia slovenská |
Liturgický program na týždeň od 14.11. do 20.11.2016
Pondelok 14.11. |
Svätý a všechválny apoštol Filip |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Utorok |
Svätí mučeníci a vyznávači Gurias, Samónas a Habib Začiatok Filipovky |
6:00
17:15
19:00 |
Moleben pred Narodením |
Streda |
Svätý apoštol a evanjelista Matúš |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Štvrtok |
Náš otec svätý Gregor Divotvorca, neocézarejský biskup Oslava sviatku bl. matky JOZAFATY vo farnosti |
6:30
17:15
19:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Piatok |
Svätí mučeníci Platón a Roman Zdržanlivosť od mäsa |
6:00
17:30 |
Moleben pred Narodením |
Sobota |
Svätý prorok Abdiáš |
6:30
17:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Nedeľa |
26. nedeľa po Päťdesiatnici |
7:30
9:00
11:00
17:00 |
Sv. liturgia slovenská |
Liturgický program na týždeň od 07.11. do 13.11.2016
Pondelok 07.11. |
Tridsiati traja svätí mučeníci z Melitíny |
6:30
17:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Utorok |
Zhromaždenie k veľvojvodcovi Michalovi a ďalším beztelesným silám |
6:30
16:30
18:00
|
Utiereň |
Streda |
Naša prepodobná matka Matróna |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Štvrtok |
Svätí apoštoli Erast, Olympas, |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Piatok |
Svätí muč. Ménas, Viktor a Vincent Zdržanlivosť od mäsa |
6:30
9:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Sobota |
Náš otec svätý Ján Milosrdný, alexandrijský patriarcha |
6:30
16:00 |
Sv. liturgia slovenská |
Nedeľa |
25. nedeľa po Päťdesiatnici
|
7:30
9:00
11:00
17:15 |
Sv. liturgia slovenská |
Liturgický program na týždeň od 31.10. do 06.11.2016
Pondelok 31.10. |
Svätí apoštoli Stachys, |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Utorok |
Svätí divotvorcovia a nezištníci Kozma a Damián Deň prac. pokoja |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Streda |
Svätí mučeníci Akindyn, Pegasios, Aftonios, Elpidéfor a Anempodist |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Štvrtok |
Svätí mučeníci biskup Akepsimas, presbyter Jozef a diakon Aitalas |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Piatok |
Náš prep. otec Joannikios Zdržanlivosť od mäsa |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Sobota |
Svätí mučeníci Galaktión a Epistéma |
6:30
14:30 18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Nedeľa |
22. nedeľa po Päťdesiatnici Zbierka: podporný fond II. |
7:30
9:00
11:00
17:15 |
Sv. liturgia slovenská Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Liturgický program na týždeň od 24.10. do 30.10.2016
Pondelok 24.10. |
Svätý mučeník Aretas a spoločníci |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Utorok |
Svätí mučeníci a notári |
18:00 |
Kňazský deň v Ľutine Sv. liturgia slovenská |
Streda |
Svätý a slávny veľkomučeník |
6:30
16:30
18:00 |
Utiereň |
Štvrtok |
Svätý mučeník Nestor |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Piatok |
Svätí muč. Terencius a Neonilla Zdržanlivosť od mäsa |
6:00
17:30 |
Moleben k Presvätej Bohorodičke |
Sobota |
Svätá prep. mučenica Anastázia |
6:30
17:00 |
Sv. liturgia slovenská |
Nedeľa |
23. nedeľa po Päťdesiatnici
Zmena času 03:00 h. 02:00 h. |
7:30
9:00
11:00
17:15 |
Sv. liturgia slovenská |
Liturgický program na týždeň od 17.10. do 23.10.2016
Pondelok 17.10. |
Svätý prorok Ozeáš PúŤ do Jaroslawi |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Utorok |
Svätý apoštol a evanjelista Lukáš |
6:00
17:15 18:00 |
Moleben k Presvätej Bohorodičke |
Streda |
Náš prepodobný otec Ján Rilský |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Štvrtok |
Svätý veľkomučeník Artemios |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Piatok |
Náš prepodobný otec Hilarión Veľký Zdržanlivosť od mäsa |
6:00
17:30 |
Moleben k Presvätej Bohorodičke |
Sobota |
Svätý apoštolom rovný Aberkios Divotvorca, hierapolský biskup |
6:30
17:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Nedeľa |
22. nedeľa po Päťdesiatnici Zbierka: MISIE |
7:30
9:00
11:00
17:15 |
Sv. liturgia slovenská Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Liturgický program na týždeň od 10.10. do 16.10.2016
Gréckokatolícka cirkev, farnosť Humenné
Pondelok 10.10. |
Svätí mučeníci Eulampios a Eulampia |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Utorok |
Svätý apoštol Filip, |
6:00
17:15 |
Moleben k Presvätej Bohorodičke |
Streda |
Svätí muč. Probus, Tarach a Andronik |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Štvrtok |
Svätí mučeníci Karpos, |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Piatok |
Svätí mučeníci Nazarios, Gerbasios, Protasios a Celzius Zdržanlivosť od mäsa |
6:00
17:30 |
Moleben k Presvätej Bohorodičke |
Sobota |
Náš prep. otec Eutymios Nový |
6:30
16:00 |
Sv. liturgia slovenská |
Nedeľa |
22. nedeľa po Päťdesiatnici Zbierka: Farská |
7:30
9:00
11:00
17:15 |
Sv. liturgia slovenská |
Liturgický program na týždeň od 03.10. do 09.10.2016
Pondelok 03.10. |
Svätý hieromučeník Dionýz Areopagita |
6:30
18:00
19:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Utorok |
Svätý hieromučeník Hierotej, |
6:30
18:00
19:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Streda |
Svätá mučenica Charitína |
6:00
18:00
19:00 |
Moleben k Presvätej Bohorodičke |
Štvrtok |
Svätý a slávny apoštol Tomáš |
6:30
18:00
19:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Piatok |
Svätí mučeníci Sergej a Bakchus Zdržanlivosť od mäsa |
6:30
18:00
19:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Sobota |
Naša prepodobná matka Pelágia |
6:30
13:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Nedeľa |
21. nedeľa po Päťdesiatnici
|
7:30
9:00
11:00
17:15 |
Sv. liturgia slovenská Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Liturgický program na týždeň od 26.09. do 02.10.2016
Pondelok 26.09. |
Odchod do večnosti svätého apoštola a evanjelistu |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Utorok |
Svätý mučeník Kallistrat |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Streda |
Náš prepodobný otec a vyznávač Charitón |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Štvrtok |
Náš prepodobný otec Kyriak Pustovník |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Piatok |
Svätý hieromučeník Gregor, biskup Veľkého Arménska Zdržanlivosť od mäsa |
6:30
17:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Sobota |
Presvätá Bohorodička Ochrankyňa Odporúčaný sviatok |
7:30
9:00
17:00 18:00 |
Sv. liturgia slovenská |
Nedeľa |
20. nedeľa po Päťdesiatnici
|
7:30
9:00
11:00
17:15 |
Sv. liturgia slovenská |
Liturgický program na týždeň od 19.09. do 25.09.2016
Pondelok |
Svätí mučeníci Trofim, |
6:30
17:30 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Utorok |
A Svätý veľkomučeník |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Streda |
Odovzdanie sviatku Povýšenia úctyhodného Kríža |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Štvrtok |
Svätý hieromučeník Fókas, |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Piatok |
Počatie úctyhodného a slávneho proroka, Zdržanlivosť od mäsa |
6:30
18:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Sobota |
Svätá prvomučenica a apoštolom rovná Tekla |
6:30
17:00 |
Sv. liturgia cirkevnoslovanská |
Nedeľa |
19. nedeľa po Päťdesiatnici
|
7:30
9:00
11:00
17:15 |
Sv. liturgia slovenská Sv. liturgia cirkevnoslovanská |