Liturgický program po 21. nedeli po ZSD D E D A Č O V
Pondelok 19.10. |
Náš prepodobný otec Ján Rilský Svätý prorok Joel |
|
|
Utorok |
Svätý veľkomučeník Artemios |
|
|
Streda |
Náš prepodobný otec Hilarión Veľký |
|
|
Štvrtok |
Svätý apoštolom rovný Aberkios Divotvorca, hierapolský biskup |
16:30 |
Moleben k MPθΥ |
Piatok |
Svätý apoštol Jakub, podľa tela Pánov brat Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Svätý mučeník Aretas a spoločníci |
|
|
Nedeľa |
NEDEĽA 22. TÝŽDŇA PO PÄŤDESIATNICI Svätí mučeníci a notári Marcián a Martyrios |
10:45 |
Sv. liturgia |
Liturgický program po 20. nedeli po ZSD D E D A Č O V
Pondelok 12.10. |
Svätí muč. Probus, Tarach a Andronik |
|
|
Utorok |
Svätí mučeníci Karpos, Papyl a Agatonika |
|
|
Streda |
Svätí mučeníci Nazarios, Gerbasios, Protasios a Celzius |
|
|
Štvrtok |
Náš prep. otec Eutymios Nový |
17:00 |
Sv. liturgia |
Piatok |
Svätý mučeník Longín Stotník Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Svätý prorok Ozeáš |
|
|
Nedeľa |
NEDEĽA 20. TÝŽDŇA PO PÄŤDESIATNICI Svätý apoštol a evanjelista Lukáš Zbierka „MISIE“ |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program po 19. nedeli po ZSD D E D A Č O V
Pondelok 5.10. |
Svätá mučenica Charitína |
|
|
Utorok |
Svätý a slávny apoštol Tomáš |
|
|
Streda |
Svätí mučeníci Sergej a Bakchus |
|
|
Štvrtok |
Naša prepodobná matka Pelágia |
17:00 |
Sv. liturgia, Moleben k MPӨY |
Piatok |
Svätý apoštol Jakub Alfejov Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Svätí mučeníci Eulampios a Eulampia |
|
|
Nedeľa |
NEDEĽA 20. TÝŽDŇA PO PÄŤDESIATNICI Svätý apoštol Filip, jeden zo siedmich diakonov |
9:00 |
Sv. liturgia |
Liturgický program po 18. nedeli po ZSD D E D A Č O V
Pondelok 28.9. |
Náš prepodobný otec a vyznávač Charitón |
|
|
Utorok |
Náš prepodobný otec Kyriak Pustovník Kňazský deň V Ľutine |
|
|
Streda |
Svätý hieromučeník Gregor, biskup Veľkého Arménska |
|
|
Štvrtok |
Presvätá Bohorodička Ochrankyňa Náš prepodobný otec Roman Sladkopevec |
15:30 |
Spoveď |
Piatok |
Svätý hieromučeník Cyprián Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Svätý hieromučeník Dionýz Areopagita |
|
|
Nedeľa |
NEDEĽA 19. TÝŽDŇA PO PÄŤDESIATNICI Svätý hieromučeník Hierotej, aténsky biskup |
7:30 |
Sv. liturgia |
Liturgický program po 17. nedeli po ZSD D E D A Č O V
Pondelok 21.9. |
Odovzdanie sviatku Povýšenia úctyhodného Kríža |
|
|
Utorok |
Svätý hieromučeník Fókas, sinopský biskup |
|
|
Streda |
Počatie úctyhodného a slávneho proroka, predchodcu a krstiteľa Jána |
|
|
Štvrtok |
Svätá prvomučenica a apoštolom rovná Tekla |
17:00 |
Sv. liturgia |
Piatok |
Prepodobná matka Eufrozína Zdržanlivosť od mäsa |
|
|
Sobota |
Odchod do večnosti svätého apoštola a evanjelistu Jána Teológa |
15:00 |
Sobáš |
Nedeľa |
NEDEĽA 18. TÝŽDŇA PO PÄŤDESIATNICI Svätý mučeník Kallistrat a jeho spoločníci |
9:30 |
Sv. liturgia |